
Усього за попередню добу у Харкові та області діагностували 23 випадки зараження коронавірусом. Про це РЕДПОСТ повідомили у Центрі лабораторних досліджень.
З початку пандемії коронавірусну інфекцію лабораторно підтверджено у 316 570 осіб. Одужало 308 984 особи, на сьогоднішній день перебувають під медичним наглядом 276 осіб. За добу від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, ніхто не помер.
Діагноз «коронавірус» фіксували в усіх районах Харківської області. Харківському районі діагноз підтвердився у шістьох осіб (із них чотири – мешканці міста Харкова). По шість позитивних результати зареєстровано в Ізюмському та Лозівському, два – у Чугуївському, по одному – у Богодухівському, Красноградському та Куп’янському районах області.
Раніше РЕДПОСТ повідомляв про статистику коронавірусу в Харкові та області на 14 лютого.