Про нас

Інтернет-ресурс, що носить сьогодні ім'я «РЕДПОСТ», було створено харківськими журналістами у 2006 році. Інформаційна агенція ставила собі за мету максимально об'єктивно висвітлювати важливі міські проблеми, що вимагають негайного вирішення, як з боку міської влади, так і з боку держави.
Про нас
Саме це завдання і було зафіксовано у першій назві ресурсу – «Городской дозор». З того часу минуло майже півтора десятиліття, змінився інформаційний простір, змінилося життя.
 
Сьогодні, у добу глобалізації, складно провести кордон між регіональними та міжнародними новинами, між економікою та соціальними питаннями. Тому сайт «Городской дозор» після ребрендингу отримав нове ім'я «РЕДПОСТ». Хоча цілі та завдання щодо висвітлення нагальних питань суспільства залишилися незмінними.
 
Змінився формат подачі новин та розширилися джерела інформації. В епоху світу, що швидко змінюється, потрібно змінюватися, щоб йти в ногу з часом.
 
Інтернет-ресурс «РЕДПОСТ» - це не лише харківська агенція новин, а й медійний портал, де в одній інформаційній стрічці зібрані найважливіші та знакові події дня.
 

Все, що заслуговує на Вашу увагу, розміщено у нас на сайті та в наших спільнотах у Facebook і Telegram.  

Ми у Facebook - https://www.facebook.com/redpost.com.ua
Ми в Telegram - https://t.me/redpost_kh

Тэги:  редпост, о нас
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме